Különdíjaink


Iskolánk legjobb felvételi eredményét elérő dák különdíj

Jutalom iskolánk emlékkönyve igazgatói dicsérettel.

2014 - Rácz Vivien-Denissza 9,03

2015 - Szász-Zsiga Nikolett-Noémi 9,57

2016 - Péter-Jani Bianka 9,10

2017 - Tököli Jenő-Richárd 9,16

2018 - Varga Dóra 8,84

2019 - Gașca Ferenc-Norbert 9,25

Iskolánk legjobb nyolcadikos diákja

Az osztályfőnök javasol öt diákot a végzős osztályból, a tantestület titkos szavazással dönti el.

2002 - Lovász Judith

2003 - Okos-Rigó András-Szabolcs

2004 - Kovács István

2005 - Gábora Katalin

2006 - Lovász Enikő

2007 - Kovács Ágnes

2008 - Péntek István

2009 - Zsebe Enikő

2010 - Bogdán Zsolt

2011 - Kismihály Boglárka

2012 - Márton Ildikó-Beáta

2013 - Máté Éva-Enikő

2014 - Bálint Orsolya-Mónika

2015 - Szász-Zsiga Nikolett-Noémi

2016 - Márton Krisztián

2017 - Márton Anett-Mónika

2018 - Kispál Nóra, Lukács Eszter

2019 - Aurori Emese

DaVinczeTours-díj

Az V-VII. osztályból az osztályfőnökök két-két diákot javasolnak a díjra, a diákokat tanító tanárok titkos szavazással ítélik oda a díjat. A díjat adományozza Vincze K. István vállalkozó.

2004 - Gábora Katalin

2005 - Póka Tünde

2006 - Póka Tünde

2007 - Vincze-Pál Ágnes

2008 - Lőrincz Beáta

2009 - Bogdán Zsolt

2010 - Lőrincz Brigitta

2011 - Máté Éva-Enikő

2012 - Nyámcz-Simon-István Balázs

2013 - Juhász-Kántor Annabella-Erzsébet

2014 - Lukács István

2015 - Lukács István

2016 - Kolcsár Lilla

2017 - Antal Szilveszter

2018 - Lovász Eszter

2019 - Bántó-Tamás Ádám

Silvanus-különdíj

Környezetvédelmi tevékenységekért jutalmaz diákot/diákokat a Silvanus Ökológiai Egyesület.

2004 - Vincze-Jankó István

2005 - Gábora Katalin

2006 - Póka Tünde, Kismihály Erzsébet, Vincze Erzsébet

2007 - Kismihály Erzsébet

2008 - Póka Kinga

2009 - Márton Ildikó-Beáta

2010 - Gere Sámuel-István

2011 - Török Anikó

2012 - Bálint Orsolya-Mónika

2013 - Kisjancsi András

2014 - Szász-Zsiga Nikolett-Noémi

2015 - Zsebe János-Zsolt

2016- Péter-Jani Bianka

2017 - Kolcsár Lilla

2018 - Lukács Eszter, Péter-Jani Debóra

2019 - Gașca Ferenc-Norbert 

Igazgatói különdíj

Lakatos András iskolaigazgató díjaz végzős diákokat.

2006 - Okos Réka, Kerekes István-Balázs

2007 - Póka Tünde

2008 - Kerekes János-Bálint és Vincze-Kecskés István

2009 - Zsebe Szilárd

2010 - Kis-Janacsi Tímea 

2011 - Kismihály Boglárka

2012 - Gábora András és Póka András Kristóf

2013 - Nyámcz-Simon-István Balázs

2014 - Bálint Tímea-Mária, Both Erzsébet-Tímea 

2015 - Juhász-Kántor Annabella-Erzsébet, Szász-Zsiga Nikolett-Noémi

2016 - Seffer-Patka Virág

2017 - Kolcsár Lilla

2018 - Both Melinda-Noémi, Lukács Eszter, Varga Dóra

2019 - Berde Máté, Gásca Ferenc-Norbert

Nótafa különdíj

2015 tanévzáróján kerül először kiosztásra. Alapította Gere Ferenc.

A legtöbb népdalt ismerő diákok kapják. V-VIII. osztályban. 

2015 

V. osztály    - Péter-Jani Debóra

VI. osztály   - Kolcsár Lilla, Török Boglárka

VII. osztály  - Péter-Jani Bianka

VIII osztálly - Szász-Zsiga Nikolett-Noémi ( I helyezés iskola szinten)

2016 

V. osztály    - Bálint Andrea

VI. osztály   - Laczi Lóránd

VII. osztály  - Török Boglárka

VIII osztálly - Péter-Jani Bianka ( I helyezés iskola szinten)

2017 

V. osztály    - Lovász Eszter

VI. osztály   - Szőcs Imola-Orsolya

VII. osztály  - Laczi Lóránd, Péter-Jani Debóra

VIII osztálly - Török Boglárka ( I helyezés iskola szinten)

2018 

V. osztály    - Bántó Tamás-Ádám

VI. osztály   - Török Henrietta

VII. osztály  - Szőcs Imola-Orsolya ( I helyezés iskola szinten)

VIII osztálly - Péter-Jani Debóra

2019 

V. osztály    -  Ábrahám Annamária ( I helyezés iskola szinten)

VI. osztály   - Bántó-Tamás Ádám

VII. osztály  - Ábrahám Krisztina

VIII osztálly - Szőcs Imola-Orsolya 

Év sportolója díj - alapította Csüdöm Norbert 

2019 - Szőcs Imola-Orsolya - VIII. osztály