Nagyon fontos

 

Legfrissebb információk és képek 

 

Ady Endre Általános Iskola, Kalotaszentkirály

2019-2020-as tanév

DÍJAZOTTAK NÉVJEGYZÉKE

 

Előkészítő - IV. osztály

 

Előkészítő osztály

1. Csüdöm Adrienn

2. Gere Teofil

3. Kovács Vencel

4. Kudor Levente - Tivadar

5. Mátyás Péter - RMDSZ-különdíj

6. Nagy Rita

7. Péntek Gábor - Erik

8. Szőke Eszter

9. Szőke-Okos-Rigó Kincső

      - Ezüst minősítés a Verselő Kárpát-medence online szavalóversenyen

      - I. díj a Mátyás király rajzversenyen

10. Vincze- Jancsi Dávid

11. Vincze- Huszár Zsanett

 

I. osztály

1. Antal Alexa- Szabina -  RMDSZ-különdíj

2. Kisjancsi Márk- Krisztián

3. Lovász Bernadett -  III. díj a Mátyás király rajzversenyen

4. Márton László- Máté

5. Resteman- Király Ádám

6. Tököli Sarolta

7. Vincze Noémi

II. osztály

1. Bálint Bence

2. Barabás Nora Marina

3. Benk Blanka

4. Gere Emily

5. Mihály Csenge

6. Péntek Melinda

7. Szabó Zsolt

8. Szőke-Okos-Rigó Csenge

      - Dicséretaz Őszirózsa országos népdalvetélkedőn 

      - díjazott a Nemzetpolitikai Államtitkárság által meghírdetett

                       Miénk a város! című pályázaton

     - Bronz minősítés a Verselő Kárpát-medence online szavalóversenyen

     - RMDSZ-különdíj

9. Tököli Zsanett - Dicséret a Mátyás király rajzversenyen

10. Varga Fanni

11. Veraart Carsten Francis Eduard

12. Vincze-Jancsi Márk

13. Vincze Viola

 

III. osztály

1. Bálint Áron

2. Bántó-Tamás Barnabás

3. Benk Csongor

4. Berde Nóra

5. Bikali-Samu Alexandra

6. Csáki Jázmin

7. Mihály Kriszta

      -  Különdíj az Őszirózsa Népdalvetélkedő országos szakaszán

     - RMDSZ-különdíj

8. Szőcs Mihály

 

IV. osztály

1. Bálint- Palkó Kristóf

2. Bálint Tímea

3. Benk Lilla Nóra - RMDSZ-különdíj 

4. Csüdöm Réka - III. díj a Mátyás király rajzversenyen       

5. Ferenczi Anna- Sára

6. Kelemen Gergő

7. Kismihály Jázmin

8. Kozma Peti Kamilla

9. Mátyás Antónia

10. Nagy István

11. Okos- Rigó Rózsa

12. Péter Koppány - Dicséret a Mátyás király rajzversenyen

13. Tamás Ádám

14. Vincze- Jancsi Orsolya

 

V-VIII. osztály

V. osztály

I. DÍJ: Csüdöm Dávid - I. díj - román megyei olimpiász  - „Universul cunoaşterii prin lectură”

                                                (képviselte volna a megyét az országos versenyen)

II. DÍJ: Bántó-Tamás Mátyás - III. díj a Csillagszerző Matematikaverseny megyei szakaszán

           Lovász Balázs - II. díj - román megyei olimpiász “Universul cunoaşterii prin lectură”

III. DÍJ: Aurori Hunor

DICSÉRET :  

  Kolcsár Boróka - Dicséret a Csillagszerző Matematikaverseny megyei szakaszán

  Piricsi Botond

  Tököli Tamás

  Gáska Emma

  Juhász Júlia

  Török Zalán

  Vincze Boglárka

  Csüdöm Benjámin

  Varga Máté

  Vincze-Sári Enikő

  Bethlendi Emma

RMDSZ-különdíj - Diósi Júlia

 

VI. osztály               

I. DÍJ: Simon Réka

II. DÍJ : Bálint Boglárka – RMDSZ-különdíj

III. DÍJ: Ábrahám Annamária

              

DICSÉRET:    

  Máté Barbara

  Kovács Zoltán

  György Andrea

  Csáki Eszter

  Török Renáta

  Péter Alexandra

  Lovász Orsolya

  Costa Annamária

  Szőke Norbert

  Kudor-Duka Dóra

  Kovács Viktória-Katalin                    

 

VII. osztály

I. DÍJ:  Bántó-Tamás Ádám

II. DÍJ: Tököli Hunor-Dániel

III. DÍJ: Mihály Eszter

 

DICSÉRET:

  Lukács Áron

  Kismihály Barbara - RMDSZ-különdíj

  Kisjancsi Viktória Márta

  Okos-Rigó Aliz Ibolya - Dicséret a Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom

                                           tantárgyverseny megyei szakaszán

  Boncidai Adrián

  Pripon Dávid-Olivér - Különdíj az Őszirózsa Népdalvetélkedő országos szakaszán                                   

  Piricsi Ferencz

  Both Andrea Ildikó

 

 

VIII. osztály

I. DÍJ: Lovász Eszter - Dicséret a Csillagszerző Matematikaverseny megyei szakaszán

                                    - elismerő oklevél a néptáncoktatásban való részvételéért

II. DÍJ: Antal Szilveszter - III. díj a Csillagszerző Matematikaverseny megyei szakaszán

- Mențiune la etapa județeană a

Olimpiadei de Limba și literatura română

III. DÍJ: Ábrahám Krisztina - RMDSZ-különdíj

                                               -  elismerő oklevél a néptáncoktatásban való részvételéért

 

DICSÉRET :  

  Benk Péter - elismerő oklevél a néptáncoktatásban való részvételéért

  Bálint Gergő

 

KÜLÖNDÍJAK

Batiz-Ferkő Krisztián - elismerő oklevél a néptáncoktatásban való részvételéért

Dezsanszki Aliz - elismerő oklevél a néptáncoktatásban való részvételéért

Puskás Zsolt - elismerő oklevél a néptáncoktatásban való részvételéért

 

                                           

KÜLÖNDÍJAK

Nótafa-díj:

  V. osztály: Bántó-Tamás Mátyás

  VI. osztály: Ábrahám Annamária

  VII. osztály: Pripon Dávid-Olivér

  VIII. osztály: Ábrahám Krisztina

 

Silvanus-különdíj:  Lovász Eszter és Benk Péter

Davincze Tours-különdíja legjobb V-VII. osztályos diáknak: Bálint Boglárka

Emléklabda a 4 év alatt elért sporteredmények alapján:

  Lovász Eszter

  Török Hermina

  Antal Szilveszter

  Batiz-Ferkő Krisztián

  Benk Péter

  Bálint Gergő

  Puskás Zsolt

Az év sportolója-díj: Lovász Eszter

Legjobb nyolcadikos-díj: Lovász Eszter

Természettudományi díj, 2020-ban alapította Lakatos András, iskolánk Örökös Igazgatója, nyugalmazott kémia-fizika szakos tanár:  Lovász Eszter

Igazgatói különdíj: Lovász Eszter



 A  2019/2020-as TANÉV TÁMOGATÓI:

Az Ady Endre Általános Iskola főtámogatói

 

Bethlen Gábor Alap

Csoóri Sándor Alap

Emberi Erőforrások Minisztériuma - ELTE

Kalotaszentkirályi Község Polgármesteri  Hivatala

RMDSZ - Communitas Alapítvány

Szülők munkaközössége

 

1. A KOLLÉGIUM TÁMOGATÓI:

o        Dr. Kismihály János

o        Gere Attila es Gere Zoltán

o        Mihály  István

o        S.C BEST AUTO Kolcsár     András

o        Tököli  István

o        Varga  Zoltán

o        Andacs Zsuzsanna – Dr. Gáll János úr hagyatéka

o        Duca Melinda-Origo Medical

o        RMDSZ Kolozs megyei szervezete

 

2.  AZ  ISKOLA  KULTURÁLIS- ÉS OKTATÁSI PROGRAMJÁT  TÁMOGATTA:

 

ØÁbrahám Dénes

ØAdy Endre Kulturális Egyesület

ØKalotaszentkirály-i Magyar Baptista Gyülekezet

ØBajza Lenke  Általános Iskola

ØBánffyhunyad-i  Octavian Goga Elméleti Liceum tanulói

ØBúzás Gizella

ØBúzás Pál

ØCHRISTE Ciocolatier – Dinu Criste

ØCsoóri  Sándor Alap

ØCsüdöm Attila és Edit

ØDAVINCZE TOURS és Kalotaszentkirályi Vendégfogadók Egyesülete

ØDemeter Stefánia Katalin

ØEberspeacher SRL - Benk Árpád

ØEssig József és Klára

ØGere&Go –Gere Attila és Zoltán

ØHolocen  Természetvédelmi Egyesület

ØKartonpack-Laczi Levente

ØKolozs Megyei Tanács

ØKovács István

ØKozman István

ØKunadacsi Szent Margit Katolikus Általános Iskola

ØLovász István

ØMăgurean Simona

ØPalimex – Pașcalău Aurel

ØRMDSZ-K-szentkirályi szervezete

ØS.C. Color Turism-Póka Attila

ØS.C. Lilisti   - Péter Jani István

ØS.C.Farm Carpatina-Gligan Florin și Paula

ØSc. Dennver srl. – Kiss Enikő

ØSrága Zoltán

ØSwarcz  Tibor

ØSzilágylompérti  Ady Endre Általános Iskola

ØSzilvanus Ökológiai Egyesület

ØSzőke Szilárd és Kinga

ØTamás Gábor

ØTech.Woood S.R.L.-David Lazzari

ØVargaemlemn S.R.L.-Varga János

ØZbucea Ovidiu

Köszönetünket fejezzük ki a névtelenül adományozó támogatóinknak.

3. Gyarmathy Zsigmond Ösztöndíj 2020

Ø    Aurori Melinda

Ø    Bántó-Tamás Szilveszter

Ø    Benk Erika

Ø    Benk Szilárd

Ø    Böndi Katalin  -ősszel adja-50 lejt

Ø    Gábora Katalin

Ø    Kalotaszegi jótékonysági báli alap

Ø    Keresztes család

Ø    Kis B. Atilla

Ø    Kisjancsi Emese

Ø    Kolcsár Attila és Ildikó

Ø    Kovács Zoltán és Erzsébet

Ø    Lakatos András

Ø    Lovász Edit

Ø    Magyarság Háza

Ø    Okos Márton

Ø    Okos-Rigó Dénes

Ø    Pécsi L. Dániel

Ø    Péter György-Árpád

Ø    Póka András-György

Ø    Preinlinger Rozália

Ø    Vincze K. István

Ø    Winkler Gyula

 

4. TÁMOGATÓK JUTALOMKÖNYVRE:

Ø    ADAMICECREAM  SRL-Tamás Gábor és Gyöngyi

Ø    Alfa Kalota   - Csáki Attila

Ø    Bántó-Tamás  Szilveszter és családja

Ø    Benk Árpád és Emőke

Ø    Csüdöm Norbert

Ø    Damosi  Református Egyház

Ø    GERE  and CO- Gere  Attila és Zoltán

Ø    HIRÖS ROM – Gere Ferenc

Ø    Jákótelki  Református Egyház

Ø    Kisjancsi Emese

Ø    Kolcsár Attila és Ildikó

Ø    Laczi Levente

Ø    Lakatos András

Ø    Lukács Endre református lelkész és családj

Ø    Okos-Rigó Dénes

Ø    Polgármesteri Hivatal

Ø    RMDSZ-Kalotaszentkirályi szervezete

Ø    S.C. Color Turism-Póka Attila

Ø    S.C. Lilisti -Péter Jani

Ø    Magyarvistai Református Egyház

Ø    Kalotaszentkirály-Zentelkei Református Egyház

Ø    Kalotaszentkirály-Zentelkei Református Nőszövetség

Ø    Vincze-Jancsi Tímea és István

Ø    Vincze-Kecskés Erzsébet

Ø    Vincze-Kecskés István

  

 

 

 Pagina în limba română

 

Regulament de ordine interioară 2018/2019